top of page
kait_ballīte.JPG

PIEDĀVĀJAM

  • Slēpju serviss

  • Sniega dēļu serviss

  • Distanču slēpju serviss

  • Kaitsērfinga apmācība

  • Kait aprīkojuma remonts

  • Sporta braucieni

Galvenā: Welcome

PAR MUMS

Mēs vēl neesam aizmirsuši sāpīgo kaitsērfinga apgūšanas pieredzi pašmācības ceļā, kad instruktoru praktiski nebija un neviens nevarēja mums kaut ko pastāstīt, parādīt un paskaidrot. Tāpēc mums nācās mēģinot un kļūdoties pašiem spert pirmos soļus, pie tam bojājot dārgo inventāru, bet dažreiz pat apdraudot savu veselību. Mēs nolēmām atvērt savu kaitsērfinga skolu, lai palīdzētu tiem, kas nolēmuši nodarboties ar šo brīnumaino sporta veidu, pie tam nesabojājot savu inventāru un nekaitējot veselībai. Mūsu instruktori ar jauniņo apmācību nodarbojas no 2008. gada. Kaitsērfings - tas ir sporta veids, ar kuru var nodarboties visu gadu! Ziemā var vizināties ar slēpēm vai snovbordu, rudenī ar bagiju, vasarā ar dēli. Izvēlieties sev vistuvāko, un mēs visu pastāstīsim, parādīsim un paskaidrosim.

Galvenā: About

SERVISS

Izdevīgi. Kvalitatīvi. Ātri. Sniedzam profesionālu palīdzību kopš 2010. gada. Asinām kantes un smērējam ar vasku kalnu slēpes un dēļus. Remontējam slīdvirsmu, slīpējam, pulējam, uzliekam struktūru. Regulējam un liekam stiprinājumus. Pielāgosim inventāru jūsu braukšanas stilam (Free ride, Freestyle, Slalom, Beginner, Park, Street, Jib, Pipe).

Galvenā: Services
slepju serviss.JPG

SLĒPJU SERVISS

sniega delu serviss.JPG

SNIEGA DĒĻU SERVISS

kaitosanas aprikojuma remonts.JPG

KAIT APRĪKOJUMA SERVISS

ūdens piedzīvojumi

Ūdens sporta veids, kura pamatā ir virzība pa ūdens virsmu vilces ietekmē, to attīsta sportista vadīts pūķis.

vasaras kaitserfings.jpg
ziemas kaitings.JPG

Ziemas piedzīvojumi

Aktīvās atpūtas un sporta veids, kurā pūķi, izmantojot slēpes vai snovbordu, velk pa laukiem un ezeriem, arī pa kalnu nogāzēm, pauguriem, kalnu virsotnēm, klātām ar sniegu.

Geo piedzīvojumi

Virszemes sporta veids, kura pamatā ir kustība pa zemes virsmu vilces ietekmē, to vada sportists, kas kontrolē pūķi.

lendbordings.JPG
braucieni.JPG

Ceļojumu organizēšana

“Ja uzskatāt, ka piedzīvojums ir bīstams, izmēģiniet rutīnu. Viņa nogalina.”- Aristotelis.

 

Mūsu mērķis ir organizēt jums visinteresantākos ekstremālās atpūtas braucienus par vispiemērotāko cenu. Mēs centīsimies organizēt interesantākos ceļabiedrus, padarīt transfēru ērtu un ātru, kā arī paņemsim ceļojumā visu nepieciešamo aprīkojuma remontam un tā uzturēšanai.

Galvenā: Products

KONTAKTI

SIA "KiteSchool"

Reģ. Nr.: 40103419993

Līduma iela 1A, Rīga, LV-1079

+ 371 22 502 502

Thanks for submitting!

Galvenā: Contact
Galvenā: List

NODERĪGI

VIETAS

Baltija – pludmaļu karaliene. Vizināties, baudot vēja ātrumu un dabas krāsu trakošanu, var gandrīz pa visu krasta līniju daudzu kilometru garumā. Šeit jūs atradīsiet neticami skaistus, smilšainus krastus ar smalku smilti. Rīgas jūras līcim un Baltijas jūrai ir liela priekšrocība- viegli pieejama pludmale, dzidrs ūdens, plaša pludmale un daudz vietu, kur var.......

DROŠĪBA

Apmācību laikā jāievēro daži vienkārši principi: nedrīkst vadīt pūķi cilvēku tuvumā vai virs cilvēkiem, kaitot tuvu ūdens sērfotājiem vai citiem kaitotājiem.

Nevadiet pūķi augstsprieguma līniju, ceļu, koku tuvumā, negaisa laikā utt. Pūķis pa vējam var ievilkt jūs augstsprieguma līnijas........

KĀPĒC JĀMĀCĀS

Kaitsērfings ir sporta veids, ar kuru ir ieteicams nodarboties pārī, tāpēc ļoti rekomendējam sākt apmācību instruktora vadībā. Šī sporta veida apgūšana saistīta ar ne mazām grūtībām un bīstamību gan pašam kaitotājam, gan apkārt esošiem. No visa tā var izvairīties, ja sāk savu apmācību pieredzējuša instruktora vadībā. Nemēģiniet apgūt.......

KOMANDA

Galvenā: Team
Danila-komanda.jpg

DANILA

Instruktors

Vārds: Danila
Dzimusi: 1984
Kaito: no 2007. gada
Aizraušanās: kaitsērfings
Iecienītākā kaitošanas vieta: Vecāķi
Sasniegumi: pārrautas saites
Nodarbošanās: inženieris
Mūzika: reivs
Cits sporta veids: bokss
Brīvajā laikā: sauļojos

bottom of page